Neler Yapıyoruz

İşletmelerin iletişimde ihtiyaç duydukları her konuda en iyi şekilde yardımcı oluyoruzYeni şirketlerden Türkiye'nin en büyük şirketine, eğitim kurumlarından resmi kurumlara kadar Modexi, her ölçekteki işletmenin iletişim ihtiyaçlarını
en iyi şekilde karşılıyor.

Çeşitli sektörlerden işletmelere hizmetler sunuyoruz. Ürettiğimiz tüm çözümler; yüksek kalitede fonksiyonellik, esneklik ve güvenilirlik sunmaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz, alanında uzman ekibimiz tarafından, çeşitli ofislerimizde ve kendi şirket bünyemizde geliştirilmektedir.

Genel Bakış

Bu güne kadar ortaklarımız ve son kullanıcılardan hatrı sayılır destekler aldık ve Türkiyenin her yerinde, her türlü müşteri profili için uygun olan güvenilir bir mobil hizmetler bulutu olarak kabul edildik

Modexi ile ortaklık kurarak, iş hedeflerinizi ilerletmek için çalışan ve her zaman mobil iletişimde son teknolojiyi kullanmanızı sağlayacak, işinizi bir üst seviyeye çıkaracak, ileri görüşlü ve yenilikçi çalışanlardan oluşan küresel ailemize katılmaktasınız.

Yenilikçilik Modexi’nin sunduğu bütün ürün ve hizmetler, ortaklarımız ve müşterilerimizin özel gereksinimleri göz önüne alarak, telekomünikasyon alanındaki geniş tecrübemizle, kendi şirketimiz bünyesinde tasarlanmakta ve geliştirilmektedir.

Güvenilirlik Modexi, 7/24 izleme ve destek ile tamamen esnek, modüler, ölçülebilir ve dünya çapında 180’den fazla ülkede 800’den fazla mobil şebeke ile kurduğu bağlantılarla yüksek performans ve kalitede mesajlaşma hizmeti sağlar.

Esneklik Mobil mesajlaşma hizmetlerine ek olarak Modexi, aynı zamanda mobil operatörlerin, servis sağlayıcıların, finansal kuruluşların, büyük şirket ve holdinglerin ihtiyaçlarına göre uzman çözümler sunar.

Güvenlik Güvenlik, Modexi platformunun temel bir bileşenidir. Son derece güvenilir ve yedeklenebilen SS7 operatör bağlantıları ve şifreli erişimle müşteri bilgilerinin gizliliği korunur.

Vizyonumuz

Gelişen teknolojiyi takip ederek ticari şirketlerin mevcut pazar koşullarına uyum sağlamalarına, rekabet avantajı elde etmelerine, karlılıklarını artırmalarına ve/veya kar amacı gütmeyen kurumların ilgili hedef kitlelerine seslerini duyurmak üzere talep ettikleri iletişim ağına destek nitelikteki kişiselleştirilmiş servisleri kaliteli hizmet anlayışı ile 7/24 sunabilecek donanımda, yaratıcı yenilikçi ve müşteri memnuniyeti ön planda tutmak bir iletişim firması olmarak birinci önceliğimizdir.

Misyonumuz

Hızla değişen pazar koşulları içinde ayırt edici gücünün simgesi “kişiselleştirilmiş? ve “müşteri odaklı? servisleri güncel ve yaratıcı yaklaşımlar ile kesintisiz olarak sunmaya devam eden İzmir merkezli bir mobil iletişim şirketi olarak gelecek 5 yıl içinde pazar lideri olmak.

yardımcı olabildik mi?

yazdıklarımız yeterince doyurucu değilse lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişim kurun.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?